P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska


33-300 Nowy Sącz, Zielona 55

Numer telefonu: 733 23 23 98

NIP: 7341916324

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://stylo-dom.pl/156-tapety-wzor-geometryczny


http://stylo-dom.pl/156-tapety-wzor-geometryczny

Jednym ze znakomicie radzących sobie sklepów na internetowym rynku dodatków do wystroju wnętrz i tapet ściennych jest Stylo-dom.pl. Znajdziemy tam między innymi klamki zewnętrzne do drzwi oraz szeroką ofertę tapet geometrycznych. Jeżeli zdecydujemy się na inwestycję w zakupy na stronie sklepu Stylo-dom.pl, z pewnością nie będziemy zawiedzeni. Zakupy na stronach Stylo-dom.pl to gwarancja pierwszorzędnej obsługi każdego klienta, szybkiej wysyłki i transportu oraz rozsądnych kosztów.

Stylo-dom działa na polskim rynku od 1998 – początkowo, jedynie, jako sklep stacjonarny, mieszczący się w Nowym Sączu. Dynamiczny rozwój oraz rosnąca liczba zadowolonych klientów zaowocowały założeniem sklepu internetowego, który wyspecjalizował się w sprzedaży szerokiej gamy tapet z wzorami geometrycznymi, nowoczesnymi, retro i wieloma innymi, które będą pasowały do każdego wnętrza.

Klamki zewnętrzne do drzwi, jakie oferuje Stylo-dom.pl są dostępne w bardzo wielu odmianach – dotyczy to zarówno wzornictwa, jak i materiałów wykorzystanych do produkcji.





Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

Wypożyczalnia Rent Kraków


Czerwieńskiego 10, Kraków

Zobacz >

NopaBud


os. M. Wadowity 6, Wadowice

Zobacz >

F.P.U.H Sedia Janiczek Zbigniew


Żegocina 5, Żegocina

Zobacz >