DetoksVIP


32-040 Świątniki Górne - Kraków , Sportowa 41

Numer telefonu: 507-177-222

NIP:

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Terapia uzależnień Kraków- www.detoksvip.pl


Terapia uzależnień Kraków- www.detoksvip.pl

Bez względu na to, czy jesteś osobą uzależnioną czy też ktoś z Twoich najbliższych ma problem z alkoholem lub narkotykami, najlepszym wyborem dla Ciebie jest profesjonalna terapia. Dla osoby, która sama nadużywa substancji psychoaktywnych, zalecana jest terapia uzależnień w Krakowie lub innym mieście, natomiast dla małżonka, dzieci czy też rodziców tej osoby dobrym rozwiązaniem jest terapia współuzależnień.

W specjalistycznym ośrodku, jak np. DetoksVip, osoba uzależniona jest najpierw dokładnie badana, a następnie kierowana na terapię stacjonarną lub dojazdową. Terapia stacjonarna rozpoczyna się często od detoksykacji organizmu pacjenta, co pozwala unormować procesy zachodzące w jego organach wewnętrznych. Następnie pacjent uczestniczy w sesjach z psychoterapeutą.

Terapia współuzależnień to z kolei spotkania pozwalające bliskiej osobie uzależnionego zrozumieć niekorzystne mechanizmy, jakie nią kierują oraz umożliwiające jej poznanie i wprowadzenie lepszych sposobów codziennego funkcjonowania.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

Wypożyczalnia Rent Kraków


Czerwieńskiego 10, Kraków

Zobacz >

NopaBud


os. M. Wadowity 6, Wadowice

Zobacz >

P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska


Zielona 55, Nowy Sącz

Zobacz >