AKADEMIA ARCHITEKTURY Sp. z o. o.


90-562 Łódź, Łąkowa 11

Numer telefonu: 505 160 677

NIP: 7272666596

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Designerskie meble z Włoch


Designerskie meble z Włoch

Każda osoba, która choć raz remontowała mieszkanie, zapewne przyzna, że zadanie to nie należy do najłatwiejszych. Przemyśleć należy wiele kwestii, takich jak wybór podłóg, zakup odpowiedniej farby do ścian, czy też wybór mebli. Powinny być one nie tylko estetyczne, ale też funkcjonalne i wytrzymałe, tak, by mogły służyć w pełni niezawodnie przez bardzo długi czas. Co więcej, meble muszą także współgrać ze stylistyką domu lub mieszkania i być komfortowe w użytkowaniu. Miejscem wartym odwiedzenia jest Akademia Architektury. Sklep ten oferuje designerskie meble z Włoch, które przypadną do gustu najbardziej wymagającym klientom.

Znaleźć tam można propozycje pochodzące od czołowych architektów, tworzących niebanalne propozycje na każdą kieszeń. Wyróżniają się one ciekawym designem, który nikogo nie pozostawi obojętnym. W asortymencie przedsiębiorstwa znajdują się między innymi:

  • meble ogrodowe,
  • lampy,
  • fotele i krzesła,
  • kanapy,
  • szafy.

Wszystkie z nich zostały wyprodukowane z najwyższą starannością oraz przy użyciu solidnych materiałów. Odnajdą się one przede wszystkim we wnętrzach nowoczesnych.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

OZONATORY EKOTECH Waldemar Rajski


Narutowicza 23, Piotrków Trybunalski

Zobacz >

Galanteria4you


Elektronowa 8, Łódź

Zobacz >

ABC-BOBASA


Słoneczna 37, Brzeziny

Zobacz >