Feltiness.pl


60-514 Poznań, Szamarzewskiego 1

Numer telefonu: 61 623 25 15

NIP:

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Dywan filcowy - sklep.feltiness.pl


Dywan filcowy - sklep.feltiness.pl

Nie potrafisz sobie wyobrazić ładnego filcowego dywanu? W takim razie oznacza to, że jeszcze nigdy nie byłaś w sklepie internetowym pod adresem sklep.feltiness.pl. Znajdziesz tam liczne produkty wykonane z filcu, między innymi własnie filcowe dywany, a także poduszki, podkładki pod kubki i maty. Sprawdź czym prędzej ich ofertę i przekonaj się, że dywan filcowy może być stylowy i bardzo elegancki!

Marka Feltiness.pl zajmuje się produkcją różnych elementów dekoracyjnych oraz papci, torebek i drobnych części garderoby z wysokiej jakości, naturalnej wełny owczej. Ich dywany z kulek filcowych cieszą się coraz większą popularnością i stają się coraz bardziej modne. Dlatego jak najszybciej sprawdź ich ofertę i złóż zamówienie na wymarzony dywan wełniany z kolorowych kulek.

Możesz wybierać między różnymi rozmiarami, kształtami i wersjami kolorystycznymi. W tak szerokiej ofercie każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, dlatego nie zwlekaj i już teraz zamów produkty, które idealnie będą pasować do Twojego mieszkania.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

Studio Brzoza


Kordeckiego 54, Poznań

Zobacz >

tesa tape Sp. z o.o.


Gnieźnieńska 32, Poznań

Zobacz >

Multimasz sp. z o.o. sp.k.


Wrocławska 96, Bralin

Zobacz >